У Черкасах вже сформували батальйон тероборони

У Черкасах вже сформували батальйон тероборони Як інформує Черкаська ОДА, в області вже сформували батальйон територіальної оборони, до складу якого увійшло понад 400 бійців.

Батальйон посилить охорону області та протидіятиме диверсантам. Зараз дві роти добровольців вирушили до Київської області для проходження бойового злагодження. Про це повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко під час виїзної прес-конференції у обласному військкоматі.

За його словами, зараз новостворений батальйон має все необхідне для того, щоб повноцінно функціонувати. На його потреби спрямували два мільйони гривень із обласного бюджету, ще 650 тисяч надійшло на рахунок військкомату спонсорської допомоги.

– Міністерство оборони України забезпечило сформований батальйон територіальної оборони військовою технікою та зброєю, – розповів Юрій Олегович. – Для новоствореної структури ще слід закупити засоби індивідуального захисту, зокрема, шоломи та бронежилети. Думаю, що поки військові будуть проходити бойове злагодження, ми узгодимо всі ці питання. Зараз ми знайшли можливість купівлі бронежилетів 5-ого класу за зниженою ціною і шукаємо кевларові каски, оскільки металеві шоломи сьогодні вже не є захистом.

Очільник області каже: бійці цього батальйону матимуть і заробітну плату, відповідно до їхньої посади. Так, офіцери отримуватимуть від 4-ох до 5,700 гривень, а сержанти й солдати отримуватимуть від 2-ох до 3,400 гривень. Кошти для виплати зарплат бійцям батальйону, каже Юрій Ткаченко, передбачила держава. Разом із цим, за ними зберігаються всі наявні пільги, робоче місце, середня заробітна плата, а ПриватБанк не нараховуватиме відсотки за прострочку кредиту для мобілізованих.

Кожен доброволець має досвід служби в армії. Вони пильнуватимуть стратегічні об’єкти на території області та боротимуться з диверсійними групами. У їхньому полі зору – Канівська ГЕС та міст через Дніпро.

– Наш батальйон охоронятиме й боронитиме найбільш важливі державні, стратегічні об’єкти й інженерні споруди, забезпечуватиме безпеку дороги, якою пересуватимуться військові колони з технікою і озброєнням, – розповів заступник військового комісара з виховної роботи Олег Захаренко. – А також блокуватиме роботу розвід-диверсійних груп. У разі необхідності військові готові й до виконання завдань на території інших областей.
20.05.2014 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter