У Черкасах презентували просвітницький проект "Прийди на вибори! Захисти державу!"

У Черкасах презентували просвітницький проект "Прийди на вибори! Захисти державу!"15 травня в прес-центрі газети «Нова доба» відбулася презентація проекту «Прийди на вибори! Захисти державу!».

Інформаційна кампанія, що стартувала в рамках проекту у 16 областях України, має на меті охопити не лише великі місця, але й маленькі села та селища. Організатори проекту - мережа «Громадські ініціативи України».

Сьогодні підготовка до президкентських виборів триває в жорстких умовах внутрішньої кризи та зовнішньої загрози. Вкрай важливо, щоб громадяни будь-яких політичних поглядів, усвідомлюючи відповідальність перед майбутнім, прийшли та проголосували.

Регіональний координатор мережі «Громадські ініціативи України» в Черкаській області, керівник «Асоціації незалежних творчих ініціатив» Сергій Пасічник, розповідаючи про проект, зазначив: « В кожній області сформовані групи активістів, які на вулицях міст, містечок, сіл будуть закликати людей прийти на вибори і таким чином захистити Україну. Ми проситимемо людей відповідально поставитись до виборів нового Президента України і не піддаватись на погрози, а також подарунки кандидатів. Також наголошуємо, що організатори акції – не представляють жодної політичної сили».

Під час проведення кампанії «Прийди на вибори! Захисти державу!» волонтери проекту будуть розповсюджувати серед мешканців населених пунктів листівки, плакати, українські прапорці, стрічки в кольорах національного прапору.

Ще одним із компонентів кампанії є «Діалог з Президентом». За словами Сергія Пасічника, волонтери звертатимуться до громадян з проханням написати листа майбутньому Президенту і висловити свої думки з приводу проблем та першочергових змін, які необхідно зробити в Україні. Також вони матимуть нагоду розповісти про те, що вони готові зробити, для того, аби Україна стала процвітаючою державою. Всі листи будуть передані новообраному Президенту України, як тільки він вступить на посаду.
16.05.2014 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter