У Черкасах почали зносити понад 100 незаконно встановлених біл-бордів, - прокуратура

У Черкасах почали зносити понад 100 незаконно встановлених біл-бордів, - прокуратураЯк інформують у прокуратурі міста Черкаси, в обласному центрі на виконання судового рішення розпочато знесення рекламних конструкцій.

У результаті перевірки, проведеної прокуратурою міста Черкаси, з’ясувалося, що біл-борди на вулицях Черкас встановлені з порушенням порядку розміщення зовнішньої реклами. Зокрема, термін дії дозволів на їх розміщення закінчився ще у 2010 році, і відтоді не сплачено жодної копійки до бюджету міста за користування землею, де встановлено біл-борди.

Черкаський господарський суд задовольнив позов прокуратури та зобов’язав приватне підприємство демонтувати понад 100 рекламних конструкцій на вулицях Черкас. Київський апеляційний господарський суд залишив рішення без змін.

Власник незаконних носіїв зовшіньої реклами погодився виконати рішення суду добровільно. Під контролем прокуратури та державної виконавчої служби вже знесено дві рекламних конструкції – по вулицях Смілянській та Чигиринській. Графік демонтажу решти розроблено та надано в прокуратуру міста.
Виконання вказаного рішення перебуває на контролі прокуратури.
15.05.2014 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter