За вимушений прогул Прокопова Одарич винен бюджету Черкас вже не 195-ть, а 184 тисячі гривень

За вимушений прогул Прокопова Одарич винен бюджету Черкас вже не 195-ть, а 184 тисячі гривень Як інформує МІА «Черкаси», тиждень тому прокуратура Черкаської області офіційно повідомила про те, що колишній міський голова Сергій Одарич повинен відшкодувати міськраді майже 200 тисяч гривень. Того ж дня екс-мер дав прес-конференцію, на якій заявив, що ніякі кошти поки що відшкодовувати не повинен.

В інформації, яка була поширена в місцевих ЗМІ Сергієм Одаричем йшлося про те, що він не повинен відшкодовувати збитки, пов’язані із виплатою заробітної плати за час вимушеного прогулу колишньому заступнику міського голови Анатолію Прокопову.

За словами директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Володимира Шабанова, Анатолій Прокопов дійсно був безпідставно звільнений міським головою з посади заступника міського голови, як і інші два заступники. Для відшкодування міському бюджету нанесених збитків, пов’язаних з виплатою Прокопову заробітної плати, прокуратура міста звернулася до суду, де третьою стороною виступала Черкаська міська рада. Суди першої та другої інстанцій розглянули цю справу і прийняли рішення про те, що вина Сергія Одарича підтверджена і стягли з нього 195 тисяч гривень.

Одарич не погодився з рішеннями судів і звернувся з касаційною скаргою до Вищого спеціалізованого суду України, який розглянув цю справу і 2 квітня 2014 року прийняв рішення, яким частково задовільнив касаційну скаргу пана Одарича і зменшив суму відшкодувань до 184 тисяч гривень. Колегія суду, що складалася з п’яти осіб встановила, що саме Одарич винен в тому, що Прокопов був безпідставно звільнений.

‒ Таким чином виконавча служба повинна відновити виконавче провадження і стягнути 184 тисячі гривень на користь міського бюджету, якщо Сергій Одарич їх добровільно сам не внесе. Так до міського бюджету надійдуть кошти, які міськрада потім спрямує на соціальний захист населення, - повідомив Володимир Шабанов.

Питання про відшкодування збитків у розмірі близько 700 тисяч гривень через невиплату зарплати за вимушений прогул іншим працівникам, яких звільнив колишній міський голова, буде вирішуватись у кримінальному провадженні, де прокуратура вже подала відповідний позов.
12.05.2014 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter