9 травня в Маріуполі під час бою командир черкаського зведеного загону отримав легке поранення

9 травня в Маріуполі під час бою командир черкаського зведеного загону отримав легке поранення Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, 10 травня біля будівлі УМВС України в Черкаській області зібралися рідні співробітників батальйону патрульної служби, які відряджені для виконання службових обов'язків у східні області України. Вони вимагали забезпечити правоохоронців, які перебувають у відрядженні, провіантом і житлом на належному рівні.

До людей вийшов начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар.

За його словами, правоохоронці, які зараз перебувають за межами області, виконують службові обов'язки з забезпечення правопорядку в східних областях держави у відповідності з наказом і з персонального згодою.

9 травня черкаські правоохоронці, які були відправлені у складі зведеного загону, перебували в Маріуполі.

Під час перестрілки командир загону отримав легке поранення. Однак, розуміючи всю складність ситуації, вирішив не покидати своїх товаришів і відмовився від госпіталізації і повернення додому, і продовжив нести службу.

В даний час зведений загін передислокований в іншу область.

Для забезпечення працівників міліції, відряджних для участі в АТО, УМВС України в Черкаській області направляє додатковий автомобіль з харчами і речами до місця дислокації.
12.05.2014 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter