Даценко: Свободівця Ботнара не призначають заступником голови Черкаської ОДА через незакрите кримінальне провадження

Даценко: Свободівця Ботнара не призначають заступником голови Черкаської ОДА через незакрите кримінальне провадження Народний депутат Леонід Даценко на сторінці в «Фейсбук» прокоментував відсутність розпорядження про призначення Юрія Ботнара заступником голови Черкаської ОДА.

Десь у коридорах Кабінету Міністрів "загубились'' документи щодо призначення заступника голови Черкаськоі ОДА Юрія Ботнара, головного свободівця нашоі області. Чомусь це призначення заблоковане, хоч решту затупників уже призначили, а документи подавались практично одночасно. Дивно, чи не так? Хоча якщо подивитись, на те, з яким ''скрипом'' ідуть призначення голів райдержадміністраціі в області, то нічого дивного немає. Вимальовується цілком логічна і дуже неприємна картина: комусь у Кабміні дуже не хочеться, щоб люди, підтримані громадою, зайшли у владу. Або хтось чекає хабарів за ці призначення. ...
Що ж до Ботнара, то його молодість і ''неосвіченість'' у владних справах, напевне, стало основним каменем спотиканням. А ще його рішучість і безкомпромісність. У перекладі з чиновницькоі мови це означає, що він хабарів не братиме, тих, хто братиме, боляче битиме по руках, і стоятиме стіною за украінську, черкаську справу. Формальною причиною стало те, що, ви будете сміятись, у нього є незакрите кримінальне провадження з часів Майдану. За погром ОДА, організований тітушками, де Ботнара навіть не було. Згадайте, як Ботнара тоді викрала міліція і тягала по райвідділках, ховаючи від людей. І тепер вже нова влада вважає, що попри реабілітацію усіх майданівців, Ботнар залишається ''злочинцем''. Воно і зрозуміло, бо тітушки і тулубівці вже плекають надію повернутись у високі кабінети, то навіщо ім там ''злий'' свободівець?
08.05.2014 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter