Черкаські малюки написали російським дітям, щоб ті попросили татусів не воювати з Україною

Черкаські малюки написали російським дітям, щоб ті попросили татусів не воювати з Україною Як повідомляє «Рідна Черкащина», вихованці дитячого садочка №2 “Сонечко” в Черкасах написали листа російським дітям. У ньому малеча прохає дітей з Росії звернутися до своїх військових татусів і старших братів не воювати з Україною й зупинити війну.

“Ми проводили бесіди з дітьми про День Перемоги, наскільки страшна війна, чим вона загрожує. Вихователька запропонувала дітлахам поміркувати, що б вони сказали одноліткам із Росії. Ми записали їх звернення і вийшов лист. Розмістимо його на сайті закладу, щоб послання мали змогу прочитати якнайбільше людей, – розповідає методист садочка Ірина Аннаєва.

“Ми хочемо, щоб ваша країна Росія не воювала з Україною. Ми хочемо, щоб ви були добрі, веселі й щасливі, жили разом у своїй сім’ї. Ми просимо вас, зверніться до своїх військових татусів і старших братів, скажіть їм – не воюйте з Україною, зупиніть їх, збережіть усіх дітей на землі”, – йдеться в посланні вихованців “Сонечка”.
08.05.2014 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter