У Черкасах біженцям з Криму компенсуватимуть витрати за оренду житла

У Черкасах біженцям з Криму компенсуватимуть витрати за оренду житла Сьогодні виконавчий комітет Черкаської міської ради затвердив порядок надання у 2014 році грошової допомоги громадянам України, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Як інформують у міській раді Черкас, відповідні виплати фінансуватимуться з міського бюджету і надаватимуться на оплату вартості найму житлових приміщень, які ті орендують.

Як розповів директор департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Володимик Коцюруба, виплати здійснюватимуться лише на умовах надання підтверджуючих документів. Серед таких обов’язковим є договір оренди житла, укладений з власником майна.


– Допомога виплачується у розмірі фактичних витрат на оплату вартості найму (оренди) житлових приміщень. Але не більше, ніж мінімальна вартість найму (оренди) житлових
приміщень у м. Черкаси. Для однокімнатних квартир сума не повинна перевищувати 1,3 тисячі гривень. Для двокімнатних – не більше ніж 1,5 тисяч гривень та трикімнатних – не більш ніж 1,7 тис. грн. У разі найму (оренди) житлового приміщення за більшу плату, ніж встановлена цим рішенням максимальна плата, різницю оплачують громадяни України, які переселилися, – повідомив Володимир Полікарпович.


Розмір площі та кількість кімнат у найманих (орендованих) житлових приміщеннях не може перевищувати законодавчо встановленої норми жилої площі 13, 65 кв. м. на одну особу.
07.05.2014 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter