У Черкасах почали формувати "лісапетний батальйон" Ткаченка

У Черкасах почали формувати "лісапетний батальйон" Ткаченка У Черкасах почалось формування батальйону територіальної оборони. У обласному військовому комісаріаті проходить відбір охочих служити у батальйоні. Для забезпечення функціонування цієї структури необхідно 4 мільйони гривень. Для збору коштів у військоматі відкрили спецрахунок.

За словами військового комісару Обласного військового комісаріату полковника Євгенія Курбета, від Міністерства оброни військомат отримав зброю, боєприпаси, засоби зв’язку та техніку. Залишається потреба у бронежилетах, шоломах, спальних мішках та забезпеченні харчування.

-За попередніми підрахунками на ці потреби необхідно близько 4 мільйонів гривень. Половину від потреби буде виділено з обласного бюджету, решту просимо допомогти небайдужим черкащанам, - розповідає Євгеній Курбет.

За його словами, до батальйону буде прийнято 400 осіб. Керуватиме батальйоном - командир, який підпорядковуватиметься голові ОДА - начальнику зони територіальної оборони. Місце дислокації батальйону наразі визначається.

Новоутворена структура посилюватиме охорону області, об’єктів державного та стратегічного значення, вести боротьбу з диверсійно-ровідувальними групами, за необхідності підтримувати режим військового стану.

Реквізити Черкаського Обласного військового комісаріату

р/рахунок 31 25 130 110 2595
ЄДРПОУ 07735288
МФО 854018
Банк ГУДКСУ у Черкаській області

Призначення платежу: благодійні внески на підтримку ЗСУ
07.05.2014 08:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter