Соратник Ткаченка, "боксер" Чернявський "мочить" ринок на Пастерівській у складі "незалежної громадської комісії"

"Незалежна громадська комісія" по вивченню роботи ринку на Пастерівській оприлюднила результати своєї роботи.

Ринок на Пастерівській функціонує незаконно, оскільки земля, відведена для нього за цільовим призначенням не відповідає її використанню. Діяльність ринку створює небезпеку для експлуатації газопроводу великого тиску та небезпеку підтоплення цілого району. Такими були висновки незалежної громадської комісії, що була створена із залученням фахівців та представників громадськості.

- Ринок розміщено з порушенням закону, адже земельна ділянка була виділена підприємцю Островському у 2004 році для автомобільної стоянки, - розповідає заступник голови комісії Петро Чернявський. – Через рік рішенням сесії було змінено функціональне призначення ділянки, і Островський почав використовувати її під торгівлю, що категорично заборонено.

За словами Петра Олексійовича, за цільовим призначенням після рішення сесії, ділянку віднесено до категорії земель промисловості, транспорту, енергетики, оборони і розташування торгових об’єктів тут заборонено. Щоб здійснювати продаж с\г продукції, необхідно змінити цільове призначення. Для цього треба було затверджувати проект земельної ділянки. Це підприємець Островський не зробив.

Крім порушення Земельного кодексу, підприємці порушують Правила безпеки систем газопостачання України. За інформацією фахівців ВАТ «Черкасигаз», вантажівки стоять в зоні прокладки вуличних підземних газопроводів ближче, ніж потрібно. Є претензії до риночників і у комунального підприємства, що обслуговує автомобільні шляхи, адже 140 постійно завантажених автомобілів, з яких ведеться торгівля, руйнує зливову каналізацію та асфальтне покриття.
Крім громадської комісії у місті з вивчення питання ринку на Пастерівській діє фахова комісія, створена розпорядженням в.о. міського голови. Туди увійшли працівники департаменту архітектури, юристи, лікарі СЕС. Очолює комісію Віктор Беззубенко. За його словами було ухвалене рішення рекомендувати міській владі виділити підприємцям із Пастерівської земельну ділянку у іншому місці для ведення торгівлі. До того часу на території ринку тимчасово дозволено торгівлю із наметів та невеликих автопричепів.

Крім того, комісія рекомендувала депутатам оскаржити у суді рішення міськради, ухвалене у 2005 році, яким було дозволено підприємцям вести торгівлю на вказаній території. Оскільки те рішення суперечить чинному законодавству.

Від Провінції: на цьому фото - епізод першого заходу Юрія Ткаченка в кабінет голови Черкаської ОДА 17 березня 2014 року. На задньому плані – Петро Чернявський, активіст черкаського «Удару».
Соратник Ткаченка, "боксер" Чернявський "мочить" ринок на Пастерівській у складі "незалежної громадської комісії"

Нагадаємо, що співвласником ринку «Фермерський» є голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко (звісно, зараз він зі складу співзасновників вийшов, на період роботи в Черкаській ОДА). Ткаченко – креатура «Удару». «Боксер» Чернявський в ролі спікера «незалежної громадської комісії» щодо питання функціонування ринку – прямого конкурента підприємства Ткаченка-Казаряна? Тричі «ха-ха-ха»…

06.05.2014 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter