Працівники ЧЕЛУАШ другий день намагаються перерити територію ринку на Пастерівській. Разом з ними міліція та тітушки

Працівники ЧЕЛУАШ другий день намагаються перерити територію ринку на Пастерівській. Разом з ними міліція та тітушки Другий день в Черкасах триває протистояння навколо ринку на Пастерівській. Як повідомляють Провінції торгівці з ринку, у вівторок, 29 квітня, до ринку знову приїхали працівники черкаського КП ЧЕЛУАШ. За допомогою грейдеру вони здійснили спробу перерити територію ринку під приводом проведення робіт з очищення зливової каналізації на вулиці Пастерівська.

-Документів про необхідність таких робіт працівники ЧЕЛУАШ не показують, - розповідає торгівець з ринку на Пастерівській.

Разом з комунальниками прийшло близько 20 тітушок, які брали активну участь у суперечках комунальників з торгівцями. Присутня міліція спостерігала за цим, не втручаючиь, розповідають очевидці.

Сьогодні зранку працівники ЧЕЛУАШ знову прийшли на ринок, але повторно не були допущені на територію.

-Обстановка дуже напружена, - розповів Провінції один з торгівців. – Нам свідомо створюють нестерпні умови для роботи.

Нагадаємо, що проблеми ринку на Пастерівській почалися після відкриття в Черкасах Фермерського ринку , директором якого до призначення головою Черкаської ОДА працював Юрій Ткаченко. Після зустрічі торгівців з Пастерівської з губернатором за ініціативи останнього було створено комісію з вивчення ситуації навколо ринку.
30.04.2014 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter