Ткаченко "підписанний" провів другий особистий прийом громадян

Ткаченко "підписанний" провів другий особистий прийом громадян Як інформують у Черкаській ОДА, 28 квітня Юрій Ткаченко вислухав близько двох десятка черкащан, які прийшли до нього зі своїми наболілими проблемами на особистий прийом. Серед основних питань – соціальний захист інвалідів, земельні відносини, підтримка спортивної галузі.

Так, інвалід війни Іван Цимбал з Канева прийшов із питанням забезпечення його спецавтотранспортом, жителі села Лящівка, що в Чорнобаївському районі, жалілися на незаконне захоплення землі сільськогосподарського товариства, а селяни з Бубнівської Слобідки Золотоніського району виступили проти будівництва індичої фабрики в їхній місцевості.

Юрій Ткаченко запевнив, що всі проблемні питання, з якими прийшли черкащани, під його особистим контролем, вони будуть вивчені й вирішені. Відтак, він надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів ОДА.
– Безпосереднє спілкування з жителями області дає змогу дізнатися про проблеми черкащан із перших уст. Усі люди, які прийшли на прийом, хочуть бути почутими й чекатимуть від влади реагування на їхні проблеми, – значив Юрій Олегович.

Від Провінції: як і минулого разу, перед Юрієм Олеговичем стоїть табличка з його ПІБ. Щоб не плутали...
29.04.2014 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter