На День Перемоги в Черкасах лише ветерани йтимуть під червоними прапорами

На День Перемоги в Черкасах лише ветерани йтимуть під червоними прапорами Як інформують у Черкаській ОДА, цього року в Черкасах День Перемоги святкуватимуть без військової техніки, георгіївських стрічок, салюту та параду школярів. Відбудеться короткий мітинг за участю ветеранів на Соборній площі та покладання квітів на Пагорб Слави. На цьому наголосив під час прес-конференції голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, інформує його прес-служба.

– Цього року святкування 9-ого травня відбудеться дещо інакше, аніж у попередні роки, – сказав Юрій Олегович. – Для того, аби визначитися щодо плану заходів до Дня Перемоги ми зустрічалися із ветеранськими організаціями і дійшли з ними згоди. Я просив політичні партії у цей день утриматися від партійної символіки, а представників Самооборони та «Правий сектор» не вбиратися у камуфляжний одяг. Цього дня на це заслуговують лише ветерани, які пройшли війну і вибороли для нас мирне небо.

У День Перемоги черкащани мають використовувати тільки жовто-блакитну символіку, переконаний обласний керманич.

– У нинішніх умовах георгіївські стрічки просто не на часі, – зазначив він та додав, що все ж таки безпосередньо ветерани йтимуть під червоними прапорами. – Як би там не було, це наша історія, а ветерани – її творці.

Окрім цього, зазначив голова ОДА, щоб уникнути сутичок і провокацій, 9-ого травня в місті посилять охорону.
29.04.2014 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter