У Ткаченка нагадують про першотравневу акцію "25 разів "ку" та збираються засипати Пагорб єдності

У Ткаченка нагадують про першотравневу акцію "25 разів "ку" та збираються засипати Пагорб єдностіЯк нагадують у Черкаській ОДА, в День Всесвітньої солідарності трудящих 1 травня о 17.00 на Соборній площі Черкас відбудеться фестиваль здоров’я «Пліч о пліч», де буде встановлений рекорд України . Одночасно понад 2 000 осіб з різних куточків України, взявшись за руки, встановлять рекорд з коллективного присідання .
Ініціатива такого заходу належить голові Черкаської облдержадміністрації Юрію Ткаченку та президенту Фонду волонтерів України Тимофію Нагорному (читайте 25 приседающих пацаков для черкасского губернатора).

- Захід об’єднає нашу державу і ми ще раз покажемо всьому світові, що українська держава єдина і неподільна, - переконаний Юрій Олегович. – Не випадково на фестиваль запрошено відомих представників з кожного регіону, у тому числі з Криму.
Очільник області повідомив, що кожен представник регіону привезе до Черкас землю, з якої викладуть Пагорб єдності. Так, часточку кримської землі до Черкас привезе Злата Огневич, дніпропетровської - лідер популярного спортивного руху «Стріт Воркаут» Денис Мінін, з Донецьку приїде переможець Х-фактора Олексій Кузнєцов, Львівську область представить заслужений майстер спорту, Олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна.

Святкова програма фестивалю здоров’я "Пліч о пліч"

15.00 - 17.00 Реєстрація учасників. Видача футболок жовтого і синього кольорів.
17.00 - Гімн України у виконанні Василя Лазаровича та Олексія Кузнєцова
17.30 - Реєстрація рекорду. Тримаючись за руки, учасники фесту рисідають 25 разів!
17.50 - Флешмоб « Жовто -синє серце». Учасники акції у синіх і жовтих футболках утворюють на Соборній площі фігуру у вигляді великого серця.
18.00 - Показові виступи з бойового мистецтва. Шоу на батуті від олімпійського чемпіона Юрія Нікітіна.
18.20 - Виступ команди молодіжного руху "Street Workout" ( Стріт Воркаут)
18.40 - Концерт українських зірок: Ярмак, Марта, Віктор Павлік, Анжеліка Рудницька, Влад Ситник, Діма Монатік, Олег Кензов,
Василь Лазарович, Олексій Кузнєцов, Аїда Ніколайчук. 19.20 Концерт Злати Огневич.
19.50 Концерт гурту "Танок на майдані Конго"

У рамках фестивалю відбудеться закладання Пагорбу єдності у Черкасах.

У святковій програмі - частування гостей фестивалю морозивом, цукерками, солодкими напоями.
28.04.2014 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter