У Черкаській області прийнято 193 біженці з окупованого Криму

У Черкаській області прийнято 193 біженці з окупованого Криму Як інформують у Черкаській ОДА, за офіційними даними в Черкаській області вже сьогодні перебуває 193 переселенці з Криму. Зокрема до Канева прибули мати та дочка з м. Ялта і хлопчик Артур Морозов із с. Перевальне, батьки якого є військовими.

У місті роботу з прийому переселенців координує Володимир Святелик, керуючий справами виконкому міськради. Він поінформував, що для тимчасового проживання переселенців було виділено частину приміщення міської станції юних туристів, що розташована в дитячому садку «Дзвіночок» на вулиці Героїв Дніпра. Тут облаштовано 9 кімнат, в яких можна поселити близько 40 осіб, всі кімнати обставлені меблями, є гаряча вода, душова кімната. Якщо кількість переселенців буде зростати, кримчан поселятимуть в гуртожиток Канівського природного заповідника, який також забезпечений умовами для проживання і розрахований на 200-250 осіб. Переселенцям гарантуються соціальні виплати за місцем проживання. Якщо, наприклад, це пенсіонер, то він буде отримувати таку ж пенсію, яку отримував у Криму. Надаватиметься також допомога з працевлаштування через Канівський центр зайнятості. Для дітей наразі підготовлено місця в навчальних закладах міста.

У Канівському районі також провели ряд заходів для підтримки сімей переселенців. Для них виділено близько 80 вільних житлових будинків в селах Горобіївка, Мельники, Грищенці, Кононча, Попівка, Бобриця, Прохорівка, Беркозівка та інші. Авжеж, ці будинки потребують ремонту, але світло, вода й пічне опалення тут є. Всі будинки – власність територіальних громад, терцентрів або мають приватних власників. Також будуть використовуватись гуртожитки, будинки відпочинку, школи. У резерві перебуває ще близько 10 приміщень. У них можна розмістити до 200 осіб. Переселенці будуть забезпечені всіма соціальними виплатами, їм буде надана допомога з працевлаштування. Крім того, їм наділятимуться земельні ділянки для ведення городництва. Наразі мешканців АР Крим та м. Севастополя, які виявили бажання переселитися в Канівський район, поки що не зареєстровано.
28.04.2014 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter