Прокуратура: Громадські формування з охорони правопорядку в Черкасах? Це фікція

Прокуратура: Громадські формування з охорони правопорядку в Черкасах? Це фікція Прокуратурою міста Черкаси проведено перевірку виконання органами місцевого самоврядування Черкас законодавства про участь громадян в охороні громадського порядку. Встановлено, що, всупереч вимогам Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», посадовими особами Черкаської міської ради неналежним чином виконуються покладені на них обов’язки в частині здійснення координації діяльності громадських формувань.

Так, з 24 зареєстрованих в обласному центрі формувань, Черкаська міська рада співпрацює лише з двома. Діяльність решти не координується, про що свідчить відсутність будь-якої інформації щодо їх функціонування.

З 14 напрямків використання бюджетних коштів, передбачених Програмою «Забезпечення правопорядку в м. Черкаси», виконано лише пункт про закупівлю відеокамер для встановлення системи спостереження у місті та фінансується оплата праці командирів двох формувань. Навіть посвідчення і нарукавні пов’язки, якими їх, відповідно до закону, зобов’язані забезпечувати органи місцевого самоврядування, громадяни замовляють за власний рахунок.
За результатами перевірки на адресу Черкаської міської ради внесено подання з вимогою усунути виявлені порушення.
26.04.2014 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter