У Черкасах реєструють бізнесменів з окупованого Криму

Як інформують у Черкаській ОДА, новим механізмом перереєстрації бізнесу, запровадженим для підприємців з Криму та міста Севастополь, за даними Міністерства доходів і зборів, вже скористались 191 юридична та 59 фізичних осіб з числа переселенців.

«16 юридичних осіб із півострова стали платниками м. Черкаси. Серед них – три організації та 13 філій, головні офіси яких сьогодні обліковуються у нашому місті», – повідомив в. о. начальника ДПІ у м. Черкасах Олег Коваль.

Він нагадав, що для реєстрації зміни свого місцезнаходження/місця проживання юридична або фізична особа – підприємець, яка перебувала на обліку на території АР Крим або в м. Севастополь, повинна звернутись до державного реєстратора реєстраційної служби України в м. Черкаси до «Центру надання адміністративних послуг» (вул. Благовісна, 170, т. 54-05-12). Після отримання відомостей з Єдиного державного реєстру про внесені зміни, ДПІ у м. Черкасах бере на облік таких платників.

«Відтоді ці суб’єкти господарювання сплачують податки, збори, ЄСВ, подають податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконують інші зобов’язання вже за місцем нової реєстрації та у відповідності до українського законодавства», – зазначив Олег Коваль.
25.04.2014 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter