У Черкаському річпорту відкрили туристичну навігацію по Дніпру

У Черкаському річпорту відкрили туристичну навігацію по Дніпру Як інформують у Черкаській ОДА, третій рік поспіль у Черкаському річковому порту відбулося урочисте відкриття туристичної навігації по Дніпру.
На відкритті навігаційного сезону був і голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. Каже: можливість подорожувати областю по Дніпру ще більше розширює туристичний потенціал нашого краю.

– Споконвіку сивий Дніпро був символом історичної долі українського народу, – сказав він. – Зі Славутичем пов’язане формування української нації, зародження і розвиток історії нашої держави. Він був свідком героїчних діянь наших земляків – тих, хто боровся за свободу та незалежність.

За його словами, у області розроблено 11 нових туристичних маршрутів, три з яких прив’язані до головної водної артерії та передбачають водні екскурсії.
Теплохідні прогулянки акваторією Дніпра відновили в 2011-ому році туроператори ТОВ «Туристична компанія Мандрівник» та ПП «Туроператор НАМІ» за сприяння Черкаської ОДА. За цей час роки річковими прогулянками скористалися майже 50 тисяч туристів.

Відтепер туристичний теплохід «Дубинда» здійснюватиме рейси, щонайменше, тричі на день. Ціна квитка для дорослої людини становитиме від 30 до 70 гривень та від 20-ти до 35-ти гривень для дітей. Одночасно перебувати на борту теплохода зможуть до 110 осіб.
25.04.2014 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter