Японський журналіст відвідав музей Кузьми Дерев`янка на Уманщині

Японський журналіст відвідав музей Кузьми Дерев`янка на УманщиніЯк інформують в Уманській РДА, музей-садибу генерал-лейтенанта Кузьми Дерев’янка в Косенівці відвідав кореспондент японського видання «The Asahi Shimbun» (japan's leading newspaper) Toshiya Umehara (London Bureau Chief Corespondent European Editor).

В ході візиту журналіст зустрівся з племінницею Кузьми Дерев’янка Ларисою Трохименко, яка в цей час перебувала в Косенівці. Вона провела екскурсію музеєм і садибою, розповіла, які тут відбуваються заходи: зустрічі з відомими людьми, розповіді про цікаві подорожі, виставки до визначних дат. Останні події були присвячені 60-річчю Черкащини та 200-річчю від Дня народження Т. Г. Шевченка.

Кореспондент цікавився особистими спогадами жінки про дядька Кузьму, розпитував про перспективи розвитку музею та можливості розширення експозиції за рахунок наявних фондів його колекції.

Нагадаємо, що уродженець Уманщини Кузьма Дерев'янко поставив підпис під Актом капітуляції Японії в 2-й Світовій війні від імені СРСР.
17.04.2014 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter