Сьогодні в Черкасах офіційно завершується опалювальний сезон

Сьогодні в Черкасах офіційно завершується опалювальний сезон У Черкасах сьогодні офіційно закінчується опалювальний сезон. Про це інформують у міській раді Черкас. Це стосується усіх споживачів КП «Черкаситеплокомуненерго» та «Черкаської ТЕЦ», крім лікувальних та дошкільних навчальних закладів, які ще кілька днів лишатимуться з теплом. За це рішення проголосували усі члени виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська розповіла, що незначне продовження терміну опалювального сезону викликане низькими середньодобовими показниками повітря у Черкасах .

– Згідно з нормативами, для припинення опалювального сезону у запланований термін потрібно, аби за три дня до цього середньодобова температура повітря була вище восьми градусів. Тоді як за інформацією, наданою Черкаським обласним центром з гідрометеорології, 11 квітня у Черкасах середньодобова температура становила + 4,5 градусів, 12 квітня – + 4, 13 квітня – +5,4, 14 квітня – +7,9 , вчора було +7, а сьогодні вже десять градусів тепла. Тоді як надалі синоптики прогнозують поступове підвищення температури. Тому вже з 17 квітня, зважаючи на температурні показники повітря, у комунальників є підстави завершити опалювальний сезон у місті. Тоді як дитсадки і школи побудуть з теплом на кілька днів більше, орієнтовно, до наступного тижня, – пояснила Алла Грохольська.
17.04.2014 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter