Завтра біля Будинку торгівлі в Черкасах Демальянс проведе пресуху з Путлером

Завтра біля Будинку торгівлі в Черкасах Демальянс проведе пресуху з ПутлеромУ п`ятницю в Черкасах Демократичний Альянс проведе прес-конференцію із Путлером. Захід відбудеться в рамках акції «Бойкот окупантам!», яку проводить Демократичний Альянс з метою зменшити кількість обігу російського товару та збільшити попит на товари національного виробника.

18 квітня (п’ятницю) о 18.00 біля Будинку торгівлі активісти ВМГО «Молодь ДемАльянсу», спільно з партією Демократичного Альянсу влаштують прес-конференцію с лідером окупантів – Путлером.

Останній зауважить, що потрібно купувати більше товарів російського виробництва, оскільки видатки на утримання загарбників на території України збільшились, а також подякує містянам за те, що вони підтримують окупаційні дії, купуючи товари російських виробників.

Під час «прес-конференції» волонтери поширюватимуть листівки, на яких вказано інформацію про те, як виявити російську продукцію, які виробники продукції є російськими на нашому ринку та пояснення чому треба бойкотувати російські товари .
17.04.2014 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter