На в`їздах у Черкаси міліція створила додаткові блокпости

На в`їздах у Черкаси міліція створила додаткові блокпости Як інформує СЗГ УМВС в Черкаській області, працівники міліції та представники громадських організацій контролюють в’їзд до Черкас на додаткових блокпостах.

Із вчорашнього вечора на території міста Черкаси діють додаткові блокпости. Охорону на новостворених постах несуть співробітники Державтоінспекції, патрульної служби та представники громадських організацій.

У зв’язку з ситуацією, яка склалася в східних областях України, наказом начальника УМВС України в Черкаській області створено єдиний оперативний штаб, до складу якого увійшли працівники міліції та представники громадськості.

Від учорашнього вечора на території міста розгорнули свою діяльність додаткові блокпости та мобільні групи, які працюють в цілодобовому режимі, основне завдання яких: недопущення на територію області вогнепальної зброї, боєприпасів та екстримісько-налаштованих громадян, а також забезпечення належного правопорядку в регіоні. Подібні блокпости в найкоротший термін з’являться у всіх районних центрах області.

Взято під посилену охорону ряду особливо важливих об’єктів. Створено слідчо-оперативні групи швидкого реагування, які в разі виникнення складних ситуацій в найкоротший термін здатні приступити до виконання покладених на них завдань.
16.04.2014 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter