Черкаські перевізники просять владу збільшити ціну за проїзд

Як інформують у Черкаській міській раді, місцеві перевізники маршрутних автобусів звернулись до Черкаської міської ради з проханням підвищити вартість проїзду. Мовляв, востаннє вартість проїзду у громадському транспорті Черкас переглядалась у 2011 році. За цей час істотно зросли ціни на дизельне пальне, запчастини, а також підвищився мінімальний розмір заробітної плати.

Заступник директора департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Людмила Гуріненко розповіла, що до їх департаменту перевізники дійсно подали свої розрахунки собівартості проїзду у черкаських маршрутках.

– Документи подали пять черкаських перевізників з чотирнадцяти існуючих у місті. Загалом йдеться, приблизно про двісті одиниць транспорту, у яких за наданими розрахунками середня собівартість проїзду коливається в межах чотирьох гривень. Проте це не означає, що у місті саме до такого рівня зросте вартість квитка у маршрутних автобусах. Нині наші фахівці перевіряють достовірність поданих обрахунків. Також ми запросили у кожного з перевізників додатково інформацію щодо кількості автобусів та працюючих робітників: водіїв, кондукторів, розміру їх заробітні плати тощо. Таким чином прагнемо перевірити настільки чесно і відкрито ті ведуть свій бізнес, – зауважила Людмила Анатоліївна.
За її словами, зараз триває перевірка поданих пропозицій та розрахунків. Після чого питання щодо підвищення вартості проїзду у черкаських маршрутках виноситиметься на розгляд виконавчого комітету Черкаської міської ради.

– Говорити про будь-яке зростання ціни на проїзд у маршрутних автобусах можна буде лише після проходження обов’язкової процедури громадського обговорення та затвердження регуляторного акту. На це потрібно щонайменше місяць – півтора. Так що одномоментно нічого не відбудеться, – наголошує Людмила Гуріненко.

Крім того, відзначає, що нині їх департаментом відстежується ситуація зі зростанням вартості громадських перевезень в інших містах України.
16.04.2014 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter