У своїй уяві Одарич вибори вже виграв і - домовився з черкаськими IT-никами про створення черкаської Сіліконової долини в покинутому цукрозаводі

У своїй уяві Одарич вибори вже виграв і - домовився з черкаськими IT-никами про створення черкаської Сіліконової долини в покинутому цукрозаводіЛідер “Вільних демократів”, екс-мер Черкас Сергій Одарич легко знайшов контакт з представниками ІТ-бізнесу під час зустрічі, проведеної 15 квітня. Своє спілкування він розпочав зі згадки, що й сам колись був програмістом — в часи, коли створював першу автоматизовану систему управління у Обласній клінічній лікарні в Києві...

Несподівано для усіх учасників зібрання, кожен, хто представлявся решті, окрім своєї посади й успіхів, досягнутих у бізнесі, назвав ще й склад власної родини, згадавши про дітей. Очевидно, власне це й допомогло плідно поспілкуватися на тему того, чим місто й ІТ-бізнес можуть допомогти одне одному, аби зробити кращим завтрашній день Черкас — міста, в якому ростуть наші діти.

Під час обговорення перспектив співпраці визначилися з тим, що майбутнє — за новим поколінням ІТ-спеціалістів. Зійшлися на тому, що до їхньої підготовки у школах і вишах необхідно залучати не одних лише теоретиків, як це є нині — а практиків, які зможуть підказати реально необхідні в професії речі. Успішне пропагування усвідомленого вибору ІТ-спеціальностей й актуалізація навчання стануть майданчиком для популяризації професії, а вкупі з “бізнес-інкубатором” слугуватимуть створенню в Черкасах власної “Кремнієвої долини”. Причому оговорено місце, де ця “долина” може розташуватися — у добротних приміщеннях колишнього цукрозаводу. Також визначено як досить гостру проблему недостатнє знання черкасцями англійської мови: ІТ-компанії готові надавати роботу, проте серед бажаючих працювати мало хто володіє англійською, а це є обов'язковою умовою. По кожному з пунктів визначилися з необхідним для їх реалізації спільними зусиллями.

На першій зустрічі були присутні представники кількох успішних ІТ-компаній: Master of Code - Нік Курат, Богдан Сергієнко, EKreative - Віктор Євпак, Кирил Абажер, DefaultValue - Артем Москаленко, SPD Ukraine - Богдан Халяпін, Ucoz - Олександр Кожемякін, WebKate - Володимир Дибенко, Codenvy - Геннадій Азаренков, Web100 / QAtestlab - Ірина Черненко, Анастасія Ільченко, представник Malkos - Андрій Запавнич, Andersen Soft – Віталій Василенко, TAG – Ігор Трипольський, Visual Craft - Андрій Осипов. Домовлено, що в подальшому подібні зустрічі мають стати регулярними — наступна відбудеться вже в перших числах червня.
16.04.2014 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:42 16.04.2014 Svtlana:
Це дуже добре! Але черкащанам так хочеться доріг без ям, порядку у комунальній і інших сферах. Пане Одаричу, спустіться на землю.