Ткаченко презентував свою "будуємоновуЧеркащину". Пункт про знищення ринку на Пастерівській у плані відсутній

Ткаченко презентував свою "будуємоновуЧеркащину". Пункт про знищення ринку на Пастерівській у плані відсутній Як інформують у Черкаській ОДА, керівник облдержадміністрації Юрій Ткаченко презентував програму дій своєї команди на наступні 3-5 місяців. Пункт про знищення ринку на Пастерівській у документі відсутній.

«Від Революції Гідності – до гідного життя» – програму під такою назвою презентував сьогодні журналістам голова ОДА Юрій Ткаченко.
За його словами, віднині обласна влада дослухатиметься думки громадськості та працюватиме чесно й прозоро. Серед першочергових кроків стане боротьба з корупцією, робота над усуненням перешкод для розвитку бізнесу та відродженням Черкащини як духовного осердя країни.

– Ця програма дій із семи пунктів розрахована на три – п’ять місяців роботи, оскільки є розуміння необхідності рішучих дій, – сказав Юрій Олегович. – Перш за все, це люстрація, очищення Черкащину від прислужників режиму попередньої влади та формування влади через думку громади. Перший пункт цієї програми з дещо радикальною назвою, утім саме цього нині вимагає громадськість для того, щоб до влади прийшли по-справжньому гідні люди.

Він підкреслив, що ті очільники структурних підрозділів ОДА, які на вимогу громадськості написали заяву про звільнення, зможуть взяти участь у публічному конкурсі на заміщення вакантних посад. Також потенційні претенденти на посаду керівника департаменту має пройти відповідне обговорення в колі обласної Народної ради.

– Далі ми б хотіли запровадити систему контролю із боку населення, – зауважив голова ОДА. – До цього повинні долучитися громадські організації із різних районів області. Зараз триває робота зі створення Громадської ради, яка б контролювала й слідкувала за роботою обласної влади, а також вносила свої пропозиції.

Юрій Ткаченко запрошує громадськість для спільної боротьби з корупційними явищами. Це є третім пунктом презентованої програми. Так, уже незабаром у відділі протидії корупції при ОДА працюватимуть самооборонівці.

Ще одним із пунктів програми є усунення перешкод для розвитку бізнесу.

– Перш за все, необхідно створити оновлену координаційну раду підприємців при ОДА, – сказав Юрій Ткаченко. – Утім, ця Рада має не просто збиратися як кажуть «для галочки», а чітко вирішувати нагальні проблеми підприємців та за необхідності виходити з ініціативою законодавчих змін.

Наостанок Юрій Ткаченко зауважив, що вже під час найближчої сесії депутати розглянуть зміни до бюджету області на 2014-ий рік, а гроші, які вивільнятимуться, влада спрямує на соціальний захист населення.
14.04.2014 19:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter