Білоусов подякував за роботу на сесії всім депутатам, крім "шлангів" з ПВД Одарича

Білоусов подякував за роботу на сесії всім депутатам, крім "шлангів" з ПВД Одарича Як інформують у міській раді Черкас, на вісімнадцятому пленарному засіданні четвертої сесії міської ради, яке відбулося сьогодні, депутати ухвалили два найважливіших для нинішнього року рішення: внесли зміни до рішень міської ради «Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2014 рік» та «Про міський бюджет на 2014 рік».

Коментуючи підсумки сьогоднішнього засідання, секретар міської ради, в.о. міського голови Віктор Білоусов, наголосив:

– Сьогодні я задоволений результатами роботи депутатів. Це рідко буває, але після перерви депутати все-таки зібралися і кворум був. Сьогодні розглядалися надзвичайно важливі питання: План соціально-економічного розвитку на 2014 рік та бюджет розвитку на цей рік. Якби ці питання не було розглянуто, ми втратили б щонайменше півроку в розвитку Черкас. Розгляд цих питань дав можливість уже із завтрашнього дня використовувати кошти на ремонти доріг, тротуарів, шкіл та дитячих садків, освітлення вулиць, прибирання міста та вивезення сміття, прибирання кладовищ. Це дає змогу проводити роботи з «обваловки» сміттєзвалища, що знаходиться в Руській Поляні. Це й кошти на капітальний ремонт ліфтів в багатоповерхівках. Насамкінець, і дуже важливо – до прийнятої депутатами міської програми «Турбота», у зв’язку із подіями, які відбуваються в Україні, включено новий пункт – виділення 300 тисяч гривень із метою компенсації тимчасового найму квартир громадянам, які переселяються з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Хочу зауважити, що до Черкас насьогодні прибуло десять родин переселенців. Думаю, що прийняття цього рішення стане прикладом іншим населеним пунктам Черкаської області, які родини переселенців обрали для свого проживання.

В цілому я задоволений тим, що все-таки депутати знайшли можливість і час для прийняття цих рішень.

Водночас мені прикро, що сьогодні прийняття вищезазначених і вкрай важливих для громади міста рішень відбулося без участі жодного з депутатів фракції «Партії вільних демократів». Були відсутніми й деякі інші депутати, але саме ця фракція в повному складі проігнорувала сесію.

Я вдячний тим депутатам, хто сьогодні добросовісно працював, і як наслідок – було внесено зміни до Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2014 рік та прийнято бюджет розвитку міста на нинішній рік. І, звичайно, вдячний фахівцям департаментів економіки та розвитку і фінансової політики, які сьогодні не тільки доповідали, а успішно завершили велику роботу, розпочату на минулій сесії.

Зараз, у разі нормального функціонування казначейської служби, місто Черкаси оживе. На жаль, сьогодні залишаються непідкріпленими Держказначейством 150 мільйонів гривень. Але ми, як депутати, зробили все від нас залежне, щоб місто продовжувало жити і розвиватись».
10.04.2014 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter