Чиновник Черкаської міськради налаяв молодь, яка розмальовувала паркан Третьої лікарні в рамках акції "Прозорий паркан"

Чиновник Черкаської міськради налаяв молодь, яка розмальовувала паркан Третьої лікарні в рамках акції "Прозорий паркан" Як інформують у Громадській раді Черкас, 9 квітня в рамках підготовки до акції «Зробимо Черкаси Чистими» волонтери ГО «Громадська Рада Черкас» та студенти Східноєвропейського університету розмальовували кілька секцій паркану біля Третьої лікарні. Акція була узгоджена з адміністрацією закладу та Асоціацією лікарів Черкас. До цього активісти власними силами прибрали територію біля паркану та побілили його. Однак, побачивши процес нанесення малюнків на огорожу лікарні та не розібравшись у ситуації, один з чиновників виконкому накинувся на молодих людей з лайкою та погрозами.

Чоловіком виявився спеціаліст відділу інспектування департаменту архітектури містобудування та інспектування міста Володимир В. Навіть після пояснень волонтерів він не припинив погроз учасникам акції. Свої дії В. аргументував тим, що активісти «спотворюють архітектурні об’єкти» і не мають жодного права проводити такі роботи, хоча відповідний дозвіл від установи, якій належить паркан, вони отримали.

«Діти творчо підішли до проекту“Прозорий паркан”, намагалися вкласти у цю роботу свою душу. Натомість вони зіштовхнулися із свавіллям дрібного чиновникам, брутальністю і невіглаством звичайного хама», - говорить один з ініціаторів акції Ольга Усова.

Про цей інцидент на сьогоднішній сесії міськради проінформували депутатів, яким підзвітний чиновник. Міська рада пообіцяла провести службове розслідування щодо негідної поведінки Володимира В.
10.04.2014 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter