Видатний семиренкознавець з Симферополя Петро Вольвач просить Городищенську райраду надати його родині притулок як біженцям

Видатний семиренкознавець з Симферополя Петро Вольвач просить Городищенську райраду надати його родині притулок як біженцямЯк пише журналіст з Городища Володимир Чос на Фейсбук, видатний кримський науковець Петро Вольвач став біженцем і проситься на Городищину.

- 9 квітня відбулася сесія Городищенської районної ради, - повідомляє Володимир Чос. - Зокрема розглянули заяву жителя м. Сімферополь Петра Вольвача. Це справді видатна постать. Він академік Української екологічної академії наук, член Національної спілки письменників України, заслужений діяч науки і техніки АР Крим, почесний садівник інституту помології НААН України ім. Л.П. Симиренка. Він багато років невтомно досліджує і популяризує наукову спадщину родини Симиренків, видає книги, щороку відвідує Городище та Мліїв. Тепер Петро Вольвач звернувся до городищан з проханням про надання житла його сім’ї на території Городищини як біженцям з окупованого Криму. Депутати райради доручили виконавчому апарату районної ради звернутися з відповідними клопотаннями до Мліївського науково-дослідного інституту садівництва та Мліївської сільської ради.

10.04.2014 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter