Федерація профспілок: Профспілки оплатили поховання 5 черкащан, що загинули на Майдані

Федерація профспілок: Профспілки оплатили поховання 5 черкащан, що загинули на Майдані Федерацією профспілок Черкаської області та галузевими профоб’єднаннями надана матеріальна допомога на відшкодування витрат на поховання 5 загиблих черкащан під час подій на Майдані та утримання 6 дітей, що залишились без батьків, у сумі 44 тис.грн. Також надана одноразова допомога 10 учасникам Майдану на лікування в сумі 17 100 грн.

За інформацією, наданою обласними галузевими профоб’єднаннями, на рахунки благодійних фондів допомоги постраждалим на Майдані перераховано первинними та районними організаціями профспілки працівників державних установ - 44 977 грн.; працівниками профспілки охорони здоров’я, її районних та міських організацій, обласної дитячої лікарні, Першої Черкаської міської лікарні – 34 100 грн., працівниками підприємства КП «Черкаситеплокомуненерго» - 48 000 грн.

Також продовжується робота на підприємствах, організаціях, установах області по збору та перерахуванню коштів для підтримки української армії.
09.04.2014 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter