Щоб не переплутали: Ткаченко "підписанний" провів перший прийом громадян

Як інформують у Черкаській ОДА, сьогодні Юрій Ткаченко провів прийом громадян. Загалом було розглянуто більше десятка звернень.

Серед проблем, що розглядались обласним очільником, були питання по житлово-комунальній сфері, охороні здоров’я, культурі. Серед людей, що були на прийомі - жителі з інших районів області.

Так, інвалід І групи із Білозір’я Микола Ткаченко, просив посприяти у ендопротезуванні колінного суглоба, на що необхідно близько 100 тис. грн. Сім’я Шалагіних із с. Хутори з 2006 року шукає правди у правоохоронних інстанціях. Ніна Шалагіна вважає лікарів районної лікарні причетних до загибелі її невістки. Житель Драбівщини Андрій Сіпко просив голову ОДА втрутитись у ситуацію і земельними паями, які орендар незаконно прибрав до своїх рук після закінчення договору оренди і продовжує використовувати їх у власних цілях. Зі слів пана Сіпка, прокуратура та Інспекція сільського господарства не реагують на його скарги.
Щоб не переплутали: Ткаченко "підписанний" провів перший прийом громадян

- Громадяни чекають від влади швидкого вирішення їх питань. Є справи, що зайшли у «глухий кут» і щоб їх вирішити мені доводиться використовувати право особистого телефонного дзвінка, - розповідає Юрій Олегович. – Я буду вдаватись до різних методів, що знаходяться у правовому полі, але не дозволю, що б черкащан безпідставно ображали.
-
Від Провінції: яка турбота про громадян в Черкаській ОДА! Тільки но хтось почне за звичкою говорити: "Дякую Вам, Сергію Борисовичу за чуйність...", як упреться очима в табличку перед новим губернатором, і зрозуміє, що дякувати слід вже Юрію Олеговичу...
08.04.2014 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter