Працівники черкаського "Азоту" зібрали понад півмільйона гривень для української армії

Працівники черкаського "Азоту" зібрали понад півмільйона гривень для української армії Працівники Черкаського «Азоту», що входить до холдингу OSTCHEM, зібрали півмільйона гривень для поліпшення обороноздатності країни. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «Азот» Віталій Скляров.

Збір коштів на підприємстві проходив у рамках всеукраїнської акції. До благодійної місії долучилися колективи всіх структурних підрозділів товариства.

«Загострення зовнішньополітичної ситуації в країні вимагає повної готовності Збройних Сил. Зусилля українських військових спрямовані на збереження територіальної цілісності країни та захист її суверенітету. Зараз українська армія потребує не лише моральної, але й матеріальної підтримки», – прокоментував Віталій Скляров.

Кожен працівник Черкаського «Азоту» мав можливість зробити добровільний внесок, розмір якого визначав самостійно. Протягом тижня товариству вдалося зібрати майже 528 тис. гривень. Сьогодні всі кошти було перераховано на рахунок Міністерства оборони України, відкритий у Державній казначейській службі.
07.04.2014 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter