У Корсунь-Шевченківському викрали журналіста Василя Сергієнка. "Свобода" натякає на Бобова

Черкаська організація «Свободи» повідомляє, що 4 квітня близько 20.30 у дворі власного помешкання в Корсунь-Щевченківському викрали прихильника ВО «Свобода», майданівця, журналіста Василя Сергієнка.

Про випадок свободівцям повідомила мати потерпілого. Можливою причиною викрадення вважають журналістську діяльність Василя. Свободівці, громадські активісти та викликана слідча група виявили сліди крові на подвір’ї та на дорозі від будинку. Зараз ведуться слідчі дії.

Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» вважає це викрадення та ймовірні катування виявом реваншизму Партії регіонів та олігархічних сил Черкащини, зважаючи на те, що Василеві Сергієнкові неодноразово погрожували через його журналістську та патріотичну діяльність, зокрема викривальні статті щодо таємних сторін бізнесу латифундиста, місцевого олігарха, народного депутата України від Партії регіонів, друга Віктора Ющенка та Сергія Тулуба, Геннадія Бобова. Вочевидь, викрадення пов’язано саме із цим олігархічним діячем, що намагається впливати на політику в області та на Корсунщині.
05.04.2014 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter