3 квітня на Соборній площі відбудеться зустріч черкащан з екіпажем тральщика "Черкаси"

3 квітня на Соборній площі відбудеться зустріч черкащан з екіпажем тральщика "Черкаси" 3 квітня о 18.00 на Соборній площі міста відбудеться зустріч черкащан з екіпажем тральщика "Черкаси". Про це на оперативній нараді в мерії повідомив секретар Черкаської міської ради Віктор Білоусов, повідомляє ТРК «Вікка».

Тральщик "Черкаси" – останнє судно ВМС України, яке до штурму залишалось під українським прапором.

Напередодні за дорученням сесії міської ради Віктор Білоусов звернувся до в.о. міністра оборони України М. В. Коваля з проханням нагородити екіпаж тральщика позачерговими військовими званнями, інформує прес-служба МВК.

"Просимо відзначити екіпаж морського тральщика "Черкаси", названого на честь нашого міста, військовими нагородами та присвоїти позачергові військові звання за виявлені мужність, патріотизм у відстоюванні незалежності і територіальної цілісності України. Ми пишаємося хоробрістю, стійкістю та винахідливістю українських військовослужбовців, які в нелегких екстремальних умовах продемонстрували високу бойову готовність, патріотизм, вірність військовій присязі та українському народу", – йдеться у листі.

Також депутати міської ради вирішили нагородити командира тральщика, капітана 3 рангу Юрiя Федаша почесним знаком "За заслуги перед містом Черкаси II ступеню".
01.04.2014 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter