Турчинов, Яценюк, Кличко - ви божевільні? "Племінник Шарікова", свободівець Ботнар, став заступником черкаського губернатора з питань АПК?

Турчинов, Яценюк, Кличко - ви божевільні? "Племінник Шарікова", свободівець Ботнар, став заступником черкаського губернатора з питань АПК?Як інформує Нова Доба, посилаючись на власні джерела, першим заступником голови Черкаської ОДА призначено Наталію Старікову, заступником з гуманітарних питань - Віталія Коваля, з питань АПК – Юрія Ботнара.

Нагадаймо, що "племінник Шарікова", керівник черкаської "Свободи" Юрік Ботнар прославився наступними діяннями: 1) обіцяв викинути з вікна губернаторського кабінету колишнього голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба; 2) обіцяв вішати членів Партії регіонів та інших політичних сил після приходу "Свободи" до влади; 3) створив в обласній організації партії "Свобода" атмосферу, яку син засновника УНА Микола Лупиніс охарактеризував наступним чином: "Замість будівництва країни і боротьби мене чекало ... рукоприкладство , приниження , бездіяльність , груповий алкоголізм ... Призначення «стрілок" моїм друзям, загрози розправ . Це від керівника , від «головного побратима» , який давав прізвиська , обзивав , називав регіоналом і намагався принизити перед побратимами. Мені доводилося захищати друзів. Терпіти рукоприкладство...Людина, яка , по суті , зруйнувала уманську організацію , з якої бігли люди , сьогодні руйнує обласну. Більше того , людина намагається скомпрометувати тих , хто вже багато років стоїть стіною на захист людей. Немов у партії « Свобода » і українського народу немає ворогів. Я говорю про Юрія Ботнара - в.о. керівника Черкаської обласної організації партії « Свобода». Який народився і виріс у Молдові. А сьогодні - типу націоналіст..."4) з останніх прикладів красномовства - обіцянка так вплинути на депутатів облради, що їм "не буде чим тиснути на кнопки" .

Турчинов, Яценюк, Кличко - ви божевільні? Яким боком це диво природи буде керувати агропромисловим комплексом?
28.03.2014 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter