У черкаському УМВС граються в демократію: На круглому столі Пустовар розповів підприємцям, як чинити з нечесними ментами

У черкаському УМВС відбувся «круглий стіл» за участю начальника Управління Владислава Пустовара, підприємців області та представників місцевих ЗМІ. Основною темою обговорення було припинення тиску на суб’єктів підприємницької діяльності та втягнення правоохоронців у корупційні та рейдерські схеми.

Усі охочі мали змогу висловити свою думку про роботу міліції області та претензії щодо дій правоохоронних органів під час здійснення ними перевірок малого та середнього бізнесу.

Начальник УМВС уважно вислухав кожного доповідача та пообіцяв провести заходи, спрямовані на встановлення нечесних на руку правоохоронців, які переступили межу Закону, з подальшим усуненням їх від займаних посад.
У черкаському УМВС граються в демократію: На круглому столі Пустовар розповів підприємцям, як чинити з нечесними ментами

- Якщо вам відомі факти проведення необґрунтованих та безпідставних перевірок зі сторони правоохоронців, втягнення їх в рейдерські та корупційні схеми, звертайтеся до керівництва Управління, - наголосив Владислав Володимирович - ніхто не буде прикривати їх незаконні дії. Звертайтеся зі скаргами на їх дії до міліції та дублюйте свої заяви до прокуратури, чим униможливете приховування ваших заяв - продовжив керівник УМВС.

Також начальник Управління загострив увагу присутніх щоб останні не плутали перевірки зі слідчими діями, які проводяться в рамках відкритих кримінальних проваджень та безпідставні перевірки, з тими, які проводяться в рамках звернень громадян чи депутатських звернень.

- Якщо до вас приходить працівник міліції, він повинен повідомити підстави для проведення перевірки, розповідає Владислав Володимирович - якщо підстав немає, не надавайте документів на перевірку, якщо є, ви зобов’язані їх надати.

Особливу увагу Владислав Володимирович приділив питанню безпідставного вимагання грошей на місцевих ринках так званим рекетом.

- Якщо є такі факти, і до вас приходять та вимагають гроші за «кришування», звертайтеся за допомогою до співробітників УБОЗу, адже їх першочергова задача протидіяти таким злочинним елементам. Рекетири повинні сидіти в тюрмі, - наголосив Владислав Пустовар.

Розповів керівник УМВС і про шахрайські схеми, які використовують зловмисники по відношенню до підприємців. Під виглядом керівників податкової зловмисники дзвонять на телефон та просять допомогти коштами, за що в майбутньому обіцяють лояльність у відношенні до підприємця.

- Якщо у вас законний, легальний бізнес і вам нічого приховувати – не платіть. Якщо у вас дійсно вимагають грошові кошти, не бійтеся звертатися до міліції. Давайте разом викривати цих посадовців - хабарників, - каже начальник УМВС.

На завершення заходу Владислав Володимирович анонсував відновлення роботи Громадської ради, яка діятиме при Управлінні міліції в Черкаській області та запросив прийняти в ній участь активних представників громади.

СЗГ УМВС в Черкаській області
28.03.2014 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter