В Умані афганці спільно з міліцією та самооброною патрулюють місто

Як інформує 04744.info, після подій на Майдані представники Уманської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану вирішили проводити щоденне патрулювання вулиць Умані.

Вже другий місяць поспіль кожного вечора (раніше з сьомої, а тепер з восьмої години) уманські "афганці" разом з міліцією та учасниками загону самооборони виходять для охорони порядку в місті та забезпечення спокою уманчан. Патрулюються вулиці до самого ранку.

За словами голови спілки ветеранів Афганістану в Умані Олег Зайченка, -проведення таких патрулювань –це просто необхідність, викликана останніми подіями в нашій країні. Наша діяльність не має ніякого відношення до жодної з політичних сил. Уманська спілка ветеранів Афганістану – жива, реальна організація, і виходимо ми на патрулювання міста лише за власної ініціативи – це є громадянською позицією нашої категорії населення.

Пан Олег розповів, що за "афганцями" закріплений центральний район міста. Склад груп, що виходять для охорони порядку кожного дня різний, люди змінюють один одного. Долучаються до цього процесу афганці не лише з Умані, а й з Уманського району. Кожен представник має установленого зразка посвідчення. Перед початком патрулювання всі проходять інструктаж.
27.03.2014 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter