Завтра в кінотеатрі "Україна" відбудеться зустріч із "заручниками Тулуба", яких зробили винними в погромі Черкаської ОДА

28-го березня о 17.00 в кінотеатрі «Україна» відбудеться зустріч з колишніми затриманими жителями міста Черкаси та області, яким було інкриміновано участь в подіях щодо погромів будівлі Черкаської ОДА 23 січня 2014 року.

Як інформують організатори зустрічі, будуть порушені наступні питання:

1. Перегляд справ, які були повністю сфальшованими. На підставі сфальшованих свідчень та доказів жителі Черкас та області були не законно затримані і звинувачені в погромах ОДА за подіями 23 січня 2014 року. Необхідно вимагати перекваліфікування оправдуючого вироку суду з формулювання «амністія» на «повна реабілітація».

2. Надання матеріальної допомоги депутатами Черкаської міської ради не законно затриманим за подіями біля ОДА 23 січня 2014 р. Затриманих протягом 12-21 дня тримали під вартою в СІЗО, що спричинило для значної частини постраждалих певні матеріальні втрати.

3. Реальність відшкодування матеріальної та моральної шкоди не законно затриманих, щодо яких докази були повністю сфальшованими працівниками МВС та слідчими прокуратури.

4. Реальність покарання причетних до фальшування справ не законно затриманих, стан справ з розслідуванням фактів побиття та знущання над затриманими

5. Справа щодо розгону блокпосту на дамбі. Повинні бути виявлені і покарані виконавці та особи, що віддали наказ.

6. Розслідування справи про злочин, скоєний проти постраждалої під стінами ОДА Ольги Галушко.
27.03.2014 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter