На честь підписання асоціації з ЄС в черкаському Будинку рад встановили прапор Євросоюзу

На честь підписання асоціації з ЄС в черкаському Будинку рад встановили прапор ЄвросоюзуСьогодні на Соборній площі в Черкасах на честь підписання між Україною та Європейським Союзом політичної частини Угоди про асоціацію відбулися офіційні урочистості, а поруч із державним стягом в приміщенні Будинку Рад встановили прапор ЄС.

Привітати містян із цією подією прийшли голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та голова обласної ради Валентина Коваленко.
– Сьогодні відбулася історична подія, яку ми чекали з минулого року, яка вивела багатьох людей на Майдан і через яку пролилася кров, – сказав Юрій Олегович. – Цей крок є надзвичайно важливим! Для мене, як українця, важливо те, якою буде наша країна через роки!

– Цей день є дуже важливим в історії нашого народу, – звернувся до присутніх представник від молоді Черкащини, Богдан Євтушенко. – Я як представник молоді всім серцем підтримую ці зміни на краще. Я повністю підтримую цю асоціацію, як і вся молодь Черкащини, я за те, щоб увібрати в наше життя й культуру все найкраще з країн Європи та світу. При цьому ми не повинні забувати нашої культури, нашої віри в Бога. Хотілося, аби ми зберегли наші найкращі цінності, переймаючи передові ідеї всього світу.

Як зазначила під час урочистого зібрання голова облради Валентина Коваленко, сьогоднішні події на крок чи на два наблизили нас до «тої сім’ї великої, вольної, нової», про яку колись писав Тарас Шевченко.

– Наш народ за багатьма дослідженнями визнано найпатріотичнішим. Саме в цьому наша величезна перемога, – сказала вона. – Ми будемо сильні, коли ми будемо самі собою, дослухатися до себе, гідно показувати себе світу – такими, якими ми були ті три місяці! Зараз ми радіємо і, одночасно, сподіваємося, що світ таки нас прийме і стане стіною в ці тяжкі хвилини для України.
21.03.2014 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter