Начальником черкаської міліції призначено Владислава Пустовара

20 березня в приміщенні Управління МВС України в Черкаській області заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар представив особовому складу нового керівника – полковника міліції Владислава Пустовара.
Начальником черкаської міліції призначено Владислава Пустовара

Як інформує СЗГ УМВС в Черкаській області, на представленні були присутні голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, голова обласної ради Валентина Коваленко, голова Апеляційного суду Черкаської області Володимир Бабенко, прокурор Черкаської області Віктор Миколенко, начальник Управління СБУ в Черкаській області Олександр Масензов. Також були присутні начальники структурних та територіальних підрозділів області, представники громадськості та засобів масової інформації.
Начальником черкаської міліції призначено Владислава Пустовара

Заступник міністра вказав, що необхідно залучати до роботи правоохоронної системи представників громадськості, які в подальшому можуть вступити до лав правоохоронних органів. Іншим не менш важливим напрямком оновлень має бути участь громадськості у контролі за діяльністю працівників міліції, яка має проходити у вигляді відкритих слухань із залученням представників засобів масової інформації.

Далі до виступів долучилися голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та голова обласної ради Валентина Коваленко, які разом із громадськими активістами окреслили ряд проблемних питаннях, які потребують негайного вирішення.

Новопризначений очільник міліції Черкащини Владислав Пустовар запевнив присутніх в тому, що правоохоронці регіону будуть сумлінно виконувати завдання, які поставленні перед ними керівництвом Міністерства. А я його особистим критерієм рівня роботи підопічних буде рівень довіри громадян.
21.03.2014 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter