Ткаченко хоче зняти шлагбауми з під`їздів до ОДА та встановити веб-камери в приміщеннях для нарад

Ткаченко хоче зняти шлагбауми з під`їздів до ОДА та встановити веб-камери в приміщеннях для нарад Сьогодні новопризначений голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко у ході робочої зустрічі з правоохоронними органами та місцевою самообороною обговорив можливості співпраці задля підтримки громадського порядку й унеможливлення провокацій на території області.

Як інформують у Черкаській ОДА, до розмови долучилися начальник обласного управління Служби безпеки України Олександр Масензов, в.о. начальника УМВС в області Олександр Іващенко та керівник самооборони Геннадій Шевченко. Новопризначений прокурор Черкаської області Віктор Миколенко сьогодні перебуває з робочими зустрічами у Генеральній прокуратурі України.

– Основне наше завдання –не допустити нових протистоянь та людських жертв, забезпечити безпеку та порядок на вулицях наших міст. Люди повинні відчувати себе захищеними,– наголосив Юрій Ткаченко.

Присутні на зустрічі зійшлися на тому, що нині для збереження спокою серед населення важливо не допустити так званої «псевдо-самооборони», яка компрометуватимецю структуру та її співпрацю з органами влади.

Як зазначив керівник місцевої самооборони Геннадій Шевченко, для викорінення цього явища ведеться облік тих людей, які виявляють бажання вступити у лави народної самооборони, та видається їм відповідне посвідчення.

– Нині для охорони громадського порядку на вулицях міст створені групи швидкого реагування з представників самооборони, – зазначив Олександр Іващенко. – Із початку року на теренах області зареєстровано 178 кримінальних злочинів, проти більше 250 на початку минулого року. Це дає підстави вважати, що незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію, криміногенна обстановка в області не загострилася. Спільно з «самооборонівцями» правоохоронними органами у Черкасах було виявлено групу людей із 30-ти осіб, які намагалися вчинити в області сепаратистські дії. Наразі проявів сепаратизму на Черкащині не зафіксовано.

Сьогодні, за словами Юрія Олеговича, населення хоче від влади «відкритих дверей» – щоб органи державної влади були публічними й відкритими до людей. Відтак, за домовленістю з обласною радою будуть зняті шлагбауми на під’їздах до будівлі ОДА та встановлені веб-камери у приміщеннях для нарад облдержадміністрації.
18.03.2014 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter