Колективу прокуратури Черкаської області представили нового прокурора Віктора Миколенка

Колективу прокуратури Черкаської області представили нового прокурора Віктора Миколенка Сьогодні заступник в.о. Генерального прокурора України Григорій Середа офіційно представив колективу прокуратури Черкаської області новопризначеного керівника, старшого радника юстиції Віктора Миколенка.

За його словами, новопризначений прокурор області є досвідченим працівником, який довгий час працював на керівних посадах як в органах прокуратури Черкаської області, так і в Генеральній прокуратурі України.

Григорій Середа зазначив, що відновлення правопорядку та законності у державі, вжиття максимальних заходів до стабілізації обстановки у регіоні, ефективна боротьба з корупцією і відновлення довіри громадян є одними із основних завдань, покладених сьогодні на органи прокуратури.

Як інформують у прес-службі прокуратури в Черкаській області, Віктор Миколенко має стаж роботи в органах прокуратури понад 20 років. Обіймав посаду заступника прокурора Придніпровського району м. Черкаси, прокурора Соснівського району м. Черкаси, заступника прокурора Черкаської області, начальника управління захисту прав та свобод громадян Генеральної Прокуратури України, а також працював завідувачем кафедри Академії прокуратури України. Кандидат юридичних наук.
18.03.2014 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter