В Умані під тиском людей пішов у відставку в.о. мера Вячеслав Коваль

В Умані під тиском людей пішов у відставку в.о. мера Вячеслав Коваль Як інформує Вечірня Умань, в Умані слідом за «вічним мером» Бодровим вчора пішов у відставку виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради, Вячеслав Коваль. На його місце пропонують кандидатуру Олександра Цебрія. Із команди колишнього мера залишився лише перший заступник Станіслав Марков. Сьогодні відбудеться сесія міської ради, де офіційно затвердять кандидатури на посаду секретаря міської ради та членів виконкому від Уманської громади.

На вчорашньому засіданні більшості депутатів Уманської міської ради та представників Уманського відділення ВО «Майдан» в.о. міського голови В’ячеслав Коваль написав заяву про відставку.

- Зібралася депутатська більшість та представники ВО "Майдан", і висловили думку про мою відставку. – коментує ситуацію Вячеслав Коваль. – Задля забезпечення спокою в місті я написав заяву. Але якщо потрібні будуть мої знання, я готовий допомогти, і працювати на благо міста.

На місце Коваля, депутатська більшість, яка складається із партії «Батьківщина» та фракції «Рідне місто», запропонувала кандидатуру депутата міської ради Олександра Цебрія. Він входив до складу минулої депутатської більшості.
18.03.2014 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter