"Наш пострел везде поспел": Екс-регіонал Мельников змотався в Крим на підтримку тральщика "Черкаси"

http://www.rada.cherkasy.ua/_upload/1_253.jpg Дарма місцеві спостерігачі називали депутата Черкаської міської ради від Партії регіонів (саморозпущеної) Ігоря Мельникова «хрещеним батьком» місцевих тітушок. Регіонал «піймав хвилю» та єдиний з колег по міськраді відвідав екіпаж морського тральщика «Черкаси», продемонструвавши, як треба «родіну любіть»...

Депутат Черкаської міської ради Ігор Мельников зараз перебуває на борту морського тральщика «Черкаси» - кораблі протимінної оборони морської зони Військово-Морських Сил України, що знаходиться в найгарячішій точці України – в Криму. Про це інформують у міській раді Черкас.
Про це повідомив командир тральщика, капітан третього рангу Юрій Федаш.

«Ігор Мельников – єдиний з депутатів Черкаської міської ради, хто виявив бажання особистою присутністю підтримати наш екіпаж в цей непростий для України час,» - зазначив Юрій Петрович.

Від імені всієї Черкаської міської ради, її виконавчого комітету, секретаря Черкаської міської ради Віктора Білоусова та мешканців міста депутат передав слова підтримки , поспілкувався з особовим складом корабля.

Сьогоднішню ситуацію на кораблі , як і на всій території Криму, капітан корабля Юрій Федаш характеризує як «стабільно напружену» та підкреслює, що конкретних вказівок щодо певних дій наразі екіпаж не має. Проте екіпаж морського тральщика посилено займається підготовкою до всіх видів оборони та проводить заходи з універсальної оборони.

«Екіпаж корабля , що вважається одним з найкращих екіпажів ВМС , не втрачає бойового духу , патріотизму , залишається вірним присязі та сподівається лише на власні сили. Всі налаштовані позитивно та готові діяти за ситуацією,» - підкреслив Юрій Федаш.
14.03.2014 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter