"За базар атвєтіш!". На засіданні Народної ради Черкас двічі "не судимий" Радуцький вдарив Карася

"За базар атвєтіш!". На засіданні Народної ради Черкас двічі "не судимий" Радуцький вдарив КарасяЯк повідомляє Про Головне, вчора на зборах Черкаської міської народної ради, на яких повторно розглядали кандидатуру на посаду секретаря міської ради, Олександр Радуцький вдарив члена народної ради Павла Карася.

Карась згадав про судимості Радуцького.

- Мені дуже соромно за те, що відбувається сьогодні на міській народній раді. Мені байдуже, кого обере міська рада на посаду секретаря і чи вона взагалі це зробить. З тієї причини, що значна частина депутатів міської ради себе дискредитувала перед містом. Тому на сьогодні міська рада не представляє реального волевиявлення черкащан. Але народна рада, як представник тих, людей, які були на Майдані, має уособлювати і моральні, і етичні принципи, яких немає у Черкаської міської ради, — переконаний Карась.

- Вибачте, але, на жаль, народна рада своїм вчорашнім голосуванням і тим, що відбувається сьогодні, не представляє цих моральних принципів. Двічі судима людина, яка привела оцей балаган (Радуцький привів групу підтримки, яка кричала за нього у залі) показала, хто буде керувати у місті. Ви уявляєте, що народна рада довіряє оцим людям владу? — мотивує колег Карась.

- Людина, яка має пряме відношення до криміналу (у Радуцького — 2 погашені судимості), яка не приховувала, що виросла у кримінальному середовищі і казала, що «це моя школа», після Майдану, який проти цього криміналу повстав, стане очільником міста?- продовжував Павло Миколайович.

У цей момент Радуцький, який вже був вийшов із своєю групою підтримки із зали, вскочив та вдарив Карася.

- Треба ще довідку з поліклініки, що можеш керувати містом, — обурилася депутатка Ніна Набокіна.

- Оце вам і приклад! Я підтверджую, що ці слова Радуцький казав у присутності регіоналів Гудзенка, Дядченка, Беззубенка. Оце людина, яка має бути міським головою Черкас? Вітайте мера Черкас! — розчаровано вигукнув Павло Карась.
13.03.2014 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter