У МВК наголошують: "батир Білоусов" якось ще втримує розхитаний човен "Черкаси" між хвилями й рифами

У МВК наголошують: "батир Білоусов" якось ще втримує розхитаний човен "Черкаси" між хвилями й рифами Як інформують у прес-службі Черкаського МВК, сьогодні,під час засідання міського виконавчого комітету,секретар міської ради Віктор Білоусов повідомив, що відповідні комунальні служби міста працюють за звичним робочим графіком та в нормальному режимі забезпечують життєдіяльність міста.

Віктор Білоусов представив на виконкомі нещодавно призначеного начальника відділу «Оперативна служба», депутата міськради від «Батьківщини» Святослава Вовкодава, наголосивши, що цій ділянці роботи відводить велике значення.

Члени міського виконавчого комітету заслухали, проаналізували та схвалили фінансові плани КП «Черкаситеплокомуненерго» та «Міськсвітло», представлені керівниками цих підприємств.

Також було підтримано надання низки містобудівних умов і обмежень забудов земельних ділянок, зокрема, для: ТОВ «Архітектурно-будівельний центр «Ренесанс» по вул. С. Жужоми ; ТОВ «ТЕКС» по вул. Першотравневій, 68/12; гр. Лемещуку В.В. по вул. Смілянській, 76; внесення змін до рішення виконкому від 18.12.2013 № 1456 «Про надання ФОП Сіренку В.О. містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки по вул. Дахнівській, 50»; надання дозволу на перепланування та переобладнання квартири № 6 у житловому будинку по вул. Б. Вишневецького, 10.
12.03.2014 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter