На Черкащині органам державної влади діти - по "барабану", - прокуратура

На Черкащині органам державної влади діти - по "барабану", - прокуратура Органами прокуратури Черкаської області проведено перевірки додержання Закону України «Про охорону дитинства» щодо реалізації державних і місцевих програм протягом минулого року в діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Встановлено, що службовими особами вказаних установ упродовж минулого року не забезпечено повною мірою розроблення і виконання галузевих та регіональних програм, спрямованих на поліпшення становища дітей.

Так, у Черкаському районі фінансування окремих програм у сфері охорони дитинства не передбачено взагалі. Більшість програм фінансується лише в межах бюджетних асигнувань по окремим галузям, зокрема освіти, охорони здоров’я тощо.

Також, взагалі не передбачалися в бюджеті та не виділялися кошти на виконання в Корсунь-Шевченківському районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року.

Аналогічні порушення прокурорами виявлені на територіях Смілянського, Канівського, Монастирищенського, Тальнівського та Уманського районів.
Загалом, на усунення вказаних порушень законодавства органами прокуратури області зареєстровано 3 кримінальні провадження, внесено понад 40 подань, до відповідальності притягнуто посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування.
12.03.2014 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter