Черкаський "Маїс" надає продуктову допомогу українським частинам у Криму

Черкаський "Маїс" надає продуктову допомогу українським частинам у КримуВраховуючи ситуацію в Кримській автономній республіці, де війська Російської Федерації блокують віськові частини Української армії, у результаті чого військовослужбовців не можна забезпечити продуктами харчування, речами першої необхідності, колектив ТОВ АПК «Маїс» зібрав для українських воїнів благодійну допомогу, до якої ввійшли крупи, яблука, консерви.

На рахунки Міністерства оборони України та Державної прикордонної служби перераховані кошти для повного та своєчасного матеріального технічного забезпечення воїнів. Транспортом підприємства доставляються у військові і прикордонні частини південно-східного направлення пальне, польові кухні, спорядження та обмундирування.

На переконання голови ради директорів АПК «Маїс», керівника обласної організації Народної Партії Сергія Терещука сьогодні байдужим залишатись не може ніхто, ні громадянин, ні підприємства,ні організації. Товариство одним із перших в області надало фінансову допомогу сім’ям загиблих воїнів Небесної сотні та постраждалим на Майдані. Нинішня допомога військовослужбовцям і прикордонникам України стане насамперед нашою моральною підтримкою, зміцнить їх бойовий дух і впевненість у всенародній підтримці.

- Ми і надалі, - заявив Сергій Терещук, - не будемо сторонніми, разом з усім народом боротимемось за суверенітет і цілісність держави. Правда і справедливість безумовно за нами.
07.03.2014 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter