"Пропало всё"! Директора Фермерського ринку Юрія Ткаченка вже "інтронізували" на посаду голови Черкаської ОДА?

"Пропало всё"! Директора Фермерського ринку Юрія Ткаченка вже "інтронізували" на посаду голови Черкаської ОДА?Офіційний сайт пастора Турчинова, який тимчасово виконує обов`язки Президента України, все ніяк не повідомить жителям Черкаської області прізвище майбутнього губернатора. Однак у небесній канцелярії прізвище намісника вже знають.

Як стало відомо «Провінції», сьогодні в Свято-Троіцькому соборі біля Черкаського Пагорба Слави єпіскоп Черкаський та Чигиринський УПЦ КП Іоан (Яременко) провів церемонію "інтронізації" на посаду губернатора Черкаської області …директора «Фермерського ринку» Юрія Ткаченка.
За даними наших джерел, участь в інтронізації взяла голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко. Нагадаємо, що єпіскоп Іоан у понеділок «виганяв нечистого» з редакційних кімнат та студій ОДТРК «Рось» перед тим, як «інтронізувати» в крісло гендиректора ОДТРК видатного абсурдиста нашого часу Михайла Калініченка.

Судячи з усього, цей батюшка, який нещодавно то проклинав Тулуба, то забирав свої прокльони назад, стає офіційним намісником Господа перед новою черкаською владою.

Як переживе владика Софроній втрату титулу першого душепастиря місцевих наполеончиків?

Якщо Господь нашепотів Іоану благу звістку про Ткаченка раніше, ніж баптист Турчинов оприлюднив відповідний Указ, то вважатимемо, що на загальному фоні кадрових призначень у регіонах комусь дісталися вершки, а от Черкаській – відверті «корінці».

У Дніпропетровську – Коломойський, на Донбасі – Тарута, а в Черкасах – директор ринку, ставленик Бобов й Нечипоренка, екс-козачок «анекдоту ходячого» Черевка Олександра.

Алілуя, Черкащино. Або краще словами Юлії Тимошенко: «Прапало всьо…». Який вже раз поспіль…
06.03.2014 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter