Виступаючи у "солдата Путіна", єврейський публіцист Ескін нафантазував про погром могила цадика нахмана в Умані

Єврейський публіцист Авігдор Ескин у ефірі телеканалу Россия 1» заявив, що могилі Цадика Нахмана в Умані загрожує погром. А зробить його - «голова бойового крила єврейської революції» в Україні Дмитро Ярош із своїм «Правим сектором. Про це інформує Вечірня Умань.

- Мені здається, що це справжня провокація. – говорить Шимон Бускіла, Віце-президент Міжнародного благодійного фонду брацлавських хасидів імені Раббі Нахмана - Насправді місцеві жителі та хасиди живуть в гарних відносинах. І гадаю, що і надалі так будемо жити, дав би Бог. Я не знаю, хто зацікавлених в таких провокаціях. Хоча думаю, що це роблять для «забруднення» діючої влади, щоб показати, що воно підтримує антисемітизм. Найближчим часом планую звернутися до обласних представників «Свободи» або Правого Сектору, а також до нового керівника МВС в Черкаській області. Хоча б для того щоб дізнатися чи є взагалі така загроза і попросити допомоги для того щоб не було можливості спровокувати таку ситуацію.

Представники Правого Сектору в Умані заперечують, що збиралися штурмувати могилу Цадика. Навпаки, в разі потреби стануть на її захист.

- Це повна провокація. Ніхто не збирається нападати на могилу Цадика Нахмана. – заявляє голова Уманського осередку Правого Сектору Олександр Комайгородський. – Якщо ж раптом провокації будуть, то ми готові допомогти при потребі. Якщо нас попросять.
06.03.2014 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter