Після 3-х рапортів на звільнення начальник черкаського УМВС Бойко написав перше звернення до черкащан

Після 3-х рапортів на звільнення начальник черкаського УМВС Бойко написав перше звернення до черкащанНещодавно призначений начальник УМВС в Черкаській області Леонід Бойко, який вже тричі під тиском мітингувальників подавав рапорт на звільнення, звернувся до жителів Черкаської області.

Шановні Черкащини. Звертаюсь до Вас як міліціонер, професіонал своєї справи.

Я не політик, я не можу виголошувати лозунги та красномовні промови, я вмію працювати. Останнім часом навколо органів внутрішніх справ точаться різного роду політичні баталії з намаганням втягнути в них і працівників міліції, відволікаючи їх від основного обов’язку -охорони громадського порядку, стабілізації криміногенної обстановки та забезпечення спокою наших громадян.

Правоохоронці Черкащини налагодили співпрацю з представниками «Автомайдану», «Правого сектору» та «Самооборони». Між громадськими організаціями та працівникам міліції розроблено спільний план дій, спрямований на стабілізацію обстановки в області.

Наразі, основне наше завдання згуртуватися перед складними викликами сьогодення, виводити країну з кризи, налагоджуючи життя в суспільстві. А це можливо тільки тоді, коли в країні будуть діяти закон і правопорядок, коли кожен черкащанин буде впевнений в недоторканності свого житла, власній безпеці, безпеці своєї сім’ї та дітей.

Як Ви бачите, ми вже почали працювати над оновленням Черкаської міліції. Усунуто від виконання обов’язків ряд керівників, призначені нові професійні кадри. Проте деякі сили намагаються дестабілізувати ситуацію, активно втручаючись в роботу правоохоронної системи. Особисто мені почали надходити телефонні дзвінки з вимогами призначити на посуду «потрібних» людей і не звільняти тих керівників, які їх влаштовують.Деякі політичні діячі вдаються до шантажу - не будеш робити так як ми кажемо, будемо пікетувати та зривати роботу Черкаської міліції.

Шановна громада. Ще раз закликаю Вас об’єднатися, не влаштовувати підкилимну боротьбу за посади- а працювати на благо нашої країниі дати можливість працювати міліції, адже в цій складній ситуації,лише спільними зусиллями ми зможемо побудувати сильну, сучасну та вільну країну.
Слава Україні!

Начальник УМВС України в Черкаській області Бойко Л.Л.
05.03.2014 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter